Oprogramowanie Meritum to nowoczesny system informatyczny przygotowany do kompleksowego wsparcia zarządców nieruchomości w obsłudze zasobów lokalowych. Został zaprojektowany z myślą o następujących użytkownikach:

  • Spółdzielnie Mieszkaniowe
  • Komunalni Zarządcy Nieruchomości
  • Spółki zarządzające zasobami gminnymi i wspólnotami mieszkaniowych
  • Zarządcy Wspólnot Mieszkaniowych
  • Prywatni zarządcy nieruchomości komercyjnych
  • Developerzy zarządzający zasobami mieszkaniowych

Historia

Historia powstania systemu sięga 2006 roku kiedy stworzono firmę PERFEKTLAB. To wtedy zespół wieloletnich praktyków zarządzania nieruchomościami z wykorzystaniem oprogramowania zdecydował się na stworzenie nowatorskiego, opartego na najlepszych światowych standardach systemu informatycznego. Tak powstało oprogramowanie Meritum, rozwiązanie opracowane przez wykwalifikowanych projektantów i programistów posiadających bardzo duże doświadczenie we wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Oprogramowanie które cechuje rzecz unikalna na współczesnym rynku programów dla zarządców nieruchomości: połączenie zaawansowanych funkcji z dokładnym odwzorowaniem zasad zarządzania nieruchomościami i przyjaznym interfejsem obsługi.

Architektura

Obecnie oprogramowanie Meritum składa się z ponad 20 aplikacji wspierających proces zarządzania nieruchomościami od ewidencji danych eksploatacyjnych do procesów windykacji, zarządzania sprawami sądowymi planowania i kalkulacji stawek eksploatacyjnych. Modułowa budowa systemu pozwala dostosować go do potrzeb użytkownika, dobrać optymalny zakres wsparcia i usprawnić pracę wszystkich komórek organizacyjnych przedsiębiorstwa.

Technologia

System korzysta z silnika bazy danych Firebird 2.5, nowoczesnego rozwiązania dającego gwarancję niezawodności i szybkości pracy. Wbudowane nowoczesne system transakcyjne, profesjonalnie zaprojektowane struktury bazy danych odpowiadają za bezpieczeństwo i poprawność danych. Technologia klient-serwer oraz zoptymalizowana baza danych gwarantują wydajność pracy przy dużej ilości danych.

Komfort pracy

Na każdą z aplikacji poświęcono kilkaset godzin badając wymagane algorytmy i powiązania, aby osiągnąć zadowalający efekt końcowy zarówno w zakresie ergonomii dostępu do danych jak i szybkości pracy. Najlepszą oceną tego typu podejścia jest bardzo duże zaufanie jakim obdarzyli nas klienci wybierając nasze rozwiązania jako najlepsze na rynku nie tylko ze względu na dostępne opcje i możliwości, ale przede wszystkim ze względu na bardzo dużą wiarygodność i kompetencję naszych działań.

Wsparcie techniczne

Kluczowy dla naszych klientów jest bezpośredni dostęp do profesjonalnego wsparcia w obsłudze i konfiguracji oprogramowania. Jesteśmy przekonani, że opracowany w naszej firmie program "opiekun klienta" pozwala nam świadczyć usługi wsparcia na najwyższym z możliwych poziomie.